Taśma do biustu jak używać | Instrukcja tapingu biustu BoobsUP!

tasma na piersi taśmy do biustu

Spis treści:

Taśma do biustu-przygotowanie

Nie wolno zapomnieć Ci o tym, że właściwe przygotowanie przy tapingu biustu jest podstawą. Jak się więc za to zabrać? W pierwszej kolejności wykonaj test alergiczny. Wykonasz go w bardzo łatwy i szybki, mianowicie naklej sobie mały fragment taśmy na biust i pozostaw na 12 godzin, ten czas pozwoli Ci na zaobserwowanie tego, jak zachowuje się Twoja skóra. Przed każdym użyciem taśmy do biustu nie zapomnij o jej oczyszczeniu, a następnie wysuszeniu. Unikaj także stosowania mydeł, które są tłuste, żeli pod prysznic oraz wszelkich kremów czy balsamów.

Krok po kroku do sukcesu z taśmą modelującą biust!

Na początek przyklej nasutniki jednorazowe, które posłużą Ci do zabezpieczenia brodawek oraz sutków. Używaj krótkich fragmentów taśmy na piersi, przy małym biuście odpowiednia będzie długość koło 10 cm, przy dużym ok. 15cm. Przy tejpowaniu biustu taśma ta rozciąga się aż do 170%.

Warstwę ochronną odklejaj stopniowo i w ten sam sposób naklej taśmę na biust. Nie odklejaj wszystkiego na raz! Dlaczego? Taśma się wówczas sklei, a jeśli do tego dojdzie, jest już nie do użycia i nadaje się jedynie do kosza. Taśmę kolejno przyklejaj od spodu piersi i ciągnij ją lekko w górę, przy czym modeluj już swój biust. Podczas jej unoszenia, już ją kształtujesz. 

Po naklejeniu jednej taśmy modelującej biust będziesz widziała dużą różnicę, jeśli jednak zdecydujesz się na doklejenie jeszcze więcej pasm, ważne jest to, abyś naklejała je jedno obok drugiego. Zadbaj także o to, aby każde pasmo kończyło się na innym fragmencie Twojego ciała, nie na taśmie! Klej jest dostosowany do tego, aby kleił się do ciała, a nie do materiału. Nie poprawiaj raz naklejonego kawałka taśmy na piersi.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Ukryj to, co chcesz ukryć dzięki taśmie do ubrań!

Do pomocy z trudnymi kreacjami i niesfornymi ubraniami BoobsUP! stworzyło dwustronną taśmę stylizującą do ubrań, która idealnie sprawdza się do podklejania elementów garderoby na tyle mocno, że kreacja pozostaje w odpowiednim miejscu przez długi czas. Przezroczysta taśma do stylizacji jest w praktycznym opakowaniu z ząbkowaną krawędzią dająca niezastąpioną pomoc w każdym momencie bez konieczności użycia nożyczek.

tasma na biust tasmy modelujace do biustu

Taping biustu-to prostsze niż myślisz!

Tejpowanie biustu możesz kleić poziomo X oraz pionowo Y w zależności od fasonu sukienki czy bluzki. Rozwiązanie zakładające klejenie taśmy w sposób poziomy jest idealne, jeśli planujesz zastąpić biustonosze do sukni bez pleców, stanik sportowy push up, czy biustonosz bez ramiączek. Najpopularniejszymi tego typu stylizacjami są hiszpanki oraz sukienki z odkrytymi plecami.
Jeśli jednak kreacja, którą planujesz założyć, ma bardzo głęboki dekolt, to oczywiście musisz wybrać klejenie taśmy podtrzymujące biust w sposób pionowy, np. mające dekolt w literę V, czy dekolt kopertowy.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Jeśli masz bardzo delikatną skórkę, przy zdejmowaniu taśmy do podnoszenia biustu pamiętaj o jej natłuszczeniu, czy naoliwieniu. Odklejaj delikatnie krok po kroku. Sprawi to, że odejdzie ona od Twojego ciała całkowicie bezboleśnie.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Jak sama widzisz, aplikacja taśmy, jest prosta ale wymaga wprawy dlatego razem z taśmą BoobsUp! dostajesz szczegółowe instrukcję naklejania taśmy do biustu – abyś była pewna efektu. Wystarczy trzymać się kilku kroków, aby efekt był oszałamiający oraz przede wszystkim trwały.
Jeśli masz już za sobą nieudaną próbę, to nie warto się zrażać, spróbuj tejpingu biustu raz jeszcze z naszymi instrukcjami używania taśm będzie to prostsze.

Powyższy tekst jest skróconą wersją używania plastrów do biustu, szczegółową instrukcje i pełny pakiet wskazówek – otrzymasz razem z taśmą do biustu BoobsUp!

taśmy do biustu taping biustu