Zaryzykuj: Pokonaj wyzwanie sukienek z głębokim dekoltem i odkrytymi plecami z wdziękiem.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl
Spis treści:

Sukienka z odkrytymi plecami – to już nie problem!

Wiele kobiet marzy o tym, aby móc założyć bluzkę z głębokim dekoltem, czy sukienkę z odkrytymi plecami. Dzień ślubu to również moment, w którym chcemy czuć się pięknie i wygodnie, ale niestety bardzo często uciskająca bielizna pod suknią ślubną, opadający biustonosz samonośny czy niekomfortowe, nadmiernie opinające ciało body do sukni bez pleców nie do końca są spójne z naszą wizją przeżywania romantycznych chwil i uniesień.

Co więc stoi na przeszkodzie, aby było lepiej, doskonale?

Odpowiedź jest prosta: stanik!
Zwyczajny biustonosz w sukience bez pleców psuje cały jej urok! Nasze piersi nie zawsze są jędrne oraz nie wyglądają dobrze bez push up, dlatego szukamy alternatywy kupując biustonosz samonośny, body do sukienki bez pleców czy biustonosz silikonowy.
Niestety są to rozwiązania, które nie są wygodne i mają nie najlepsze opinie. Często się odklejają, czasem robią odparzenia i strasznie poci się w nich skóra.

I tu z pomocą przychodzą nam Taśmy do biustu od BoobsUP!

tasma podtrzmujaca biust tasma do biustu opinie

Taśmy do biustu wybawieniem dla niejednej kobiety!

Niezależnie od tego, czy masz małe czy duże piersi, taping biustu to rozwiązanie dla Ciebie!
Wygoda jaką zapewnia taśma na biust jest niezastąpiona, pozwala zapomnieć o widocznych ramiączkach, czy fragmentach bielizny, których nie powinno być widać, a zarazem zapewnia większy komfort noszenia niż zwykłe samonośne biustonosze.

taśmy do biustu taping biustu

Jeżeli macie również problem z opadającymi ramiączkami sukienki czy źle układającym się kołnierzykiem – BoobsUP! ma w swojej ofercie doskonały plaster dwustronny do ubrań, który perfekcyjnie ułoży niesforne elementy garderoby.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Brzmi świetnie, nie sądzisz?


Co więcej, taśma do biustu BoobUp! jest wodoodporna, elastyczna oraz oddychająca. Istnieje wiele sposobów oklejania piersi, które stosowane są w zależności od wybranej kreacji. Taśma na piersi idealnie zastąpi body do sukni ślubnej bez pleców, biustonosz z silikonowym tyłem, bardotkę push up i stanik samonośny.

Rodzi się jednak pytanie: Jak ich używać? Jak poprawnie oklejać taśmy, aby ich użycie przyniosło oczekiwane efekty?


W naszym artykule „Taping biustu- jak oklejać taśmy na biust od BoobsUp – Instrukcja” dowiesz się, jak oklejać taśmą mniejszy oraz większy biust – zapraszamy do lektury!