Wygodne i trendy: Biustonosz samonośny vs. Taśma do biustu – Który jest Twoim nr. 1?

Wybierając bluzkę z głębokim dekoltem, czy zastanawiając się nad sukienką z odkrytymi plecami zawsze pojawia się ten sam problem. Jaki biustonosz?

Niejednokrotnie mały detal za jaki możemy uważać stanik, może popsuć nam nawet najpiękniejszą stylizację.  Zwykły stanik do sukienki bez pleców może nie sprostać Twoim wymaganiom, nie mówiąc o dyskomforcie jaki mogłabyś odczuwać podczas najważniejszego dnia Twojego życia, jakim jest ślub. Jest wiele na to rozwiązań, a jednym z najpopularniejszych jest stanik samonośny czy taśma do biustu.  Na naszym blogu zebraliśmy wady i zalety obu produktów.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Spis treści:

Stanik samonośny

Biustonosz samonośny doskonale sprawdzi się w kreacjach gdzie zwykły stanik nie będzie mógł sprostać zadaniu. Bieliznę do sukienki bez ramiączek zastąpi stanik samoprzylepny. Taki rodzaj bielizny może dawać duże poczucie komfortu będąc przy tym niezauważalnym.  Różni się on od klasycznego rodzaju biustonosza tym, że nie posiada ramiączek oraz tradycyjnego zapięcia na plecach. Produkt tego typu przede wszystkim wykonany jest z tworzyw sztucznych, a umiejscawia się go na biuście za pomocą kleju którym pokryta jest jedna strona stanika. Niestety ma wiele złych opinii ze względu na słabą trwałość kleju. Bardzo często nasze czytelniczki mówiły, że biustonosz samoprzylepny szybko się odkleja, poci się oraz nie podnosi biustu. Bardzo często też zwracały uwagę na odparzenia, które pozostawia na skórze.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Taśma do biustu

Innym wyborem, o którym wspomniane było na początku tekstu, jest taśma do biustu. Taśma na biust jest wykorzystywana przy tzw. tapingu biustu. Jest to nic innego jak naturalny lifting biustu. Wykonana z oddychającego oraz wodoodpornego materiału jest w stanie zastąpić każdy rodzaj stanika. Może służyć jako stanik sportowy, stanik bez ramiączek, stanik do sukienki z dekoltem czy biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami. Tu rozwiązań jest bardzo dużo. Potocznie zwane plastry do biustu jesteśmy w stanie dostosować do każdej stylizacji, nawet kostiumu kąpielowego. Z pozoru skomplikowany sposób aplikacji naklejki na biust jest bardzo prosty, wystarczy tylko stosować się do instrukcji dołączonej z produktem. Tu opinie klientek w przeciwieństwie do biustonosza samonośnego są bardzo dobre.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Wybór jest jeden!

Rodzi się więc pytanie, co w tym wypadku wybrać. Taśmę do biustu czy stanik samonośny? Jeden i drugi produkt pełni podobną funkcję. Lecz który sprawdzi się lepiej? Biustonosze samonośne bardzo często odklejają się, pocą i deformują nasze piersi co nie wygląda korzystnie i często stawia nas w niekomfortowej sytuacji. Kłopotliwe może być już samo zakładanie biustonosza samonośnego, dopasowywanie takiego stanika samoprzylepnego do Twoich piersi może być nie lada wyzwaniem. Samo wyprofilowanie miseczek w staniku silikonowym może spłaszczać piersi zamiast je podnosić.

Z taśmami do biustu nie będzie tego problemu. Wykonane są one z oddychającego materiału, gdzie 95% stanowi bawełna. Taśma do biustu jest delikatna dla skóry i w bardzo skuteczny sposób modeluje piersi na wiele godzin. Dużą ich zaletą jest wodoodporność oraz rozciągliwość, dzięki czemu nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas noszenia, co jest bardzo ważne przy kreacjach z głębokim dekoltem. Niezależnie czy masz duży czy mały biust taśmy na biust będą trzymały się tyle ile tego potrzebujesz.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Plastry do podnoszenia biustu zakładane zgodnie z instrukcją dołączoną do zakupu, tj np. jest to w taśmach od BoobsUP! jest dużo łatwiejsze, a przynosi więcej korzyści – doskonale unosi biust dając Ci efekt lepszy niż najdroższy stanik push-up! Porady związane z zakładaniem taśmy znajdziesz na naszym drugim wpisie na blogu „Taśma do biustu jak używać | Instrukcja tapingu biustu BoobsUP!

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Takiego efektu nie uzyskasz nawet za pomocą najdroższego biustonosza samonośnego push up.

Podsumowując

Z pomocą taśmy do podklejania biustu będziesz czuła się komfortowo i pięknie przez cały czas. Da ci ona gwarancje wygody, oraz że się nie odklei, a Ty będziesz wyglądać zjawiskowo. Natomiast biustonosz samonośny niestety nie jest polecany na dłuższe wyjścia, gdyż potrafi się odkleić już po kilkunastu minutach, spłaszcza biust i nie daje efektu uniesienia biustu na czym najczęściej nam zależy.

tasmy do biustu | tejping biustu booby tape boobsup.pl

Zachęcamy do przeczytania naszych innych blogów, na których są opinie użytkowniczek oraz instrukcje jak zakładać taśmy do biustu.

taśmy do biustu taping biustu