Wymagające ślubne kreacje, jak sobie z nimi poradzić?

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wybór kreacji i dodatków na ten wyjątkowy dzień ma stworzyć idealną kompozycję, która stanie się spełnieniem marzeń – dla wielu z nas pielęgnowanych już od najmłodszych lat. Skrupulatnie planowanie kreacji bardzo często sprawia, że puszczamy wodze fantazji dobierając modele z odkrytymi plecami, głębokimi dekoltami, bądź finezyjnymi wycięciami, których zadaniem jest stworzenie sukni ślubnej innej niż wszystkie! Niestety bardzo często, gdy już w naszych wizjach widzimy siebie podążające w bieli do ołtarza, okazuje się, że bielizna którą wybrałyśmy, nie do końca sprawdza się w naszej kreacji. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Pomocna okazać może się taśma do biustu BoobsUp! 

Dlaczego taśma BoobsUp to odpowiedź na potrzeby wymagających ślubnych kreacji? 

Każda suknia jest nieco inna, przybiera odmienne formy i kroje, wykorzystane są w niej różne wycięcia, dekolty, ramiączka lub ich brak i wiele innych motywów. Ciężko jest zatem dobrać w pełni komfortową i zarazem idealnie dopasowaną bieliznę, która nie będzie ograniczała swobody i wygody kobiety. Dzień ślubu to moment, w którym chcemy czuć się pięknie i wygodnie, a niestety bardzo często uciskający gorset, opadający biustonosz samonośny czy dyskomfortowe, nadmiernie opinające ciało body nie do końca są spójne z naszą wizją przeżywania romantycznych chwil i uniesień.  

To co oferuje BoobsUp to kwintesencja komfortu, a jednocześnie idealne modelowanie biustu, który prezentuje się naturalnie i pięknie w każdej – nawet wyjątkowo zakręconej stylizacji ślubnej. Dzięki mądremu wykorzystaniu taśmy do biustu, można cudownie wyeksponować nagie plecy, swobodnie założyć suknię bez ramiączek bądź z misternymi ażurami  i czuć się niczym bogini w tym wyjątkowym dniu.  

Jak stworzyć idealną „bieliznę ślubną” z pomocą taśmy do biustu? 

Taśmy Boobs Up to prosta i niezwykle elastyczna tkanina na delikatnym kleju, która cudownie dopasowuje się do kobiecych krągłości. Odważna kreacja nie musi być wyzwaniem w jej noszeniu, a subtelnie ukryta taśma, zastosowana tak aby pozostać niewidoczna, jednocześnie nadając naszemu biustowi piękny kształt jest niebywale prosta w obsłudze. Pierwszym krokiem jest zaopatrzenie się w taśmę BoobsUp!, a w razie potrzeby (bardziej misternej kreacji lub Twojej wygody) także taśmę stylizującą (zapobiegającą zsuwaniu się tkaniny) oraz nasutniki. Każda z tych opcji pozwala dopasować „taśmową bieliznę” do potrzeb każdej sukni – ślubnej i nie tylko! 

Przed próbą generalną, czyli dniem ślubu, warto poćwiczyć zakładanie taśmy, aby upewnić się, że biust będzie prezentował się perfekcyjnie, a przy tym fragmenty taśmy lub nasutników nie będą wystawały np. w dekolcie naszej kreacji. Warto wypróbować kilka wariantów oklejenia taśmą, aby dobrać ten idealnie dopasowany do naszej sukni ślubnej. Warto zasugerować się grafikami przedstawiającymi propozycje zastosowania taśmy do biustu.  

Podczas dopasowywania taśmy warto pamiętać o wszystkich miejscach, które wymagają wsparcia. Jeżeli planujesz unieść biust tworząc efekt push up, warto na sutki wykorzystać nasutniki chroniące te wrażliwe miejsca. W przypadku lejących i głębokich dekoltów czy delikatnych ramiączek, dobrze jest podkleić je taśmą stylizującą, co zapobiegnie ich przemieszczaniu się. Nakładając taśmę BoobsUp pamiętaj o tym, aby dokładnie przylegała, wówczas nawet na mocno przylegającej do ciała sukni nie będzie widać żadnych śladów obecności bielizny! 

O ile taśmy modelujące biust BoobsUp! należą do wyjątkowo odpornych na działanie potu, jeżeli Twój wielki dzień wypada w szczególnie upalne dni, warto odpowiednio przygotować skórę. Perfekcyjnie sucha skóra pozwoli na dokładne przymocowanie taśmy, a co za tym idzie – sukienka ślubna jak i pięknie wyeksponowany biust będą prezentować się nienagannie do białego rana! 

Wybierz BoobsUp! jeśli chcesz czuć się komfortowo w tym wymarzonym dniu